فروش و بازرگانی

سرویس و خدمات

پروژه

تجهیزات

درباره ما

معرفی
شرکت آریا ابزاردقیق ارائه دهنده خدمات جـامـع ابـزاردقیـق بر مبنای استانداردهای کاری با کیفیت ممتاز می‌باشد.
- آموزش
- طراحی و مهندسی
- تامین تجهیزات
- کالیبراسیون
- نظارت بر نصب و راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری
- اجرای پروژه های ابزار دقیق
- مدیریت تامین تجهیزات پروژه‌های بین‌المللی
- تولید تجهیزات ابزار دقیق ( در دست اقدام )معرفی کمپانی Endress+ Hauser
کمپانیE+H در سال ۱۹۵٠ توسط آقایان Endress و Hauser بنا نهاده شد و طی نیم قرن تلاش و خلاقیت بـه عنـوان یکـی از سه تولیدکننده برتر ابزاردقیق جهان شناخته شـده است، این کمپانی با در اختیار داشتن ۷۵ شرکـت، ۱۴ کـارخـانـه و ۶۵٠٠ نفـر پـرسنـل و تـولیـد طیــف کـاملــی از تجهیــزات ابزاردقیــق دارای ۹۵ دفتـر فـروش و نمـایندگی در سراسر جهان می‌باشد. اعتبار بین‌المللی این کمپانـی بـه دلیل توان علمی و دانش فنی، کیفیت ممتاز تجهیزات و سبـد کـامـل تولیدات بــوده و آنرا در زمره قابل اعتمادترین تولیـدکننـدگان جهانی قرار داده اسـت. ایـن شـرکـت کلیه تجهیزات خود را بصورت تخصصی درصنایع مختلف ارائه می‌نماید.
 
تاریخچه
شرکت آریا ابزاردقیق در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در قالـب واحد ابزاردقیق شرکت پتساصنعت (یکی از شــرکتهـای گــروه صنعتی پتسا) آغاز و طی ۱٠ سال تلاش مستمر به همت مدیران، کـارشنــــاسـان و کارکــنان خـویـش بـه ارتقـای دانــش فنــی و بازرگانی پرداخته و به زیور تجربـه آراستـه گشـت و سـرانجـام در سال ۱۳۸۸ به عنوان شرکت تخصصی گروه صنعتی پتسا در زمینـه ابزار دقیق به عرصه صنعت کشور پیوست.
گروه صنعتی پتسا با تکیه بر پیشرفته ترین فناوری روز دنیا در زمینه های اتوماسیون ابزار دقیق و مخابرات ، ارائه دهنده خدمات کامل مهندسی ، تامین تجهیزات ، تولید سیتسم ها و کامپیوترهای صنعتی در پروژه های مختلف کشور میباشد. 
این گروه متشکل از پنج شرکت پتساصنعت ، آریا ابزار دقیق پیشرو و سه شرکت منطقه ای میباشد که هر یک از پشتیبانی شرکت های همکار معتبر بین المللی به همراه تجربه و ساختار منظم گروه بهره می برند.

ساختار
شرکت آریا ابزاردقیق به منظور ارائه خدمات کامل ابزاردقیـق به صنایع مختلف کشور واحدهای کـاری زیـر را تشکیـل داده و مدیریت می‌نماید:

۱. واحد آموزش 
۲. واحد طراحی مهندسی ابزاردقیق
۳. واحد فروش
۴. واحد سرویس
۵. آزمایشگاه کالیبراسیون
۶. واحد پروژه های ابزار دقیق
7. واحد بازرگانی
8. واحد مالی و حسابداری 
9. واحد اداری 
10. واحد فناوری اطلاعات
11. واحد منابع انسانی